«علیرضا مهدی» با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، افزود: در چنین روزی غیور مردان این سرزمین به پشتوانه شیرزنان و با تاسی از اهل بیت(ع) در مقابل دشمنان ایستادند و بیش از ۵ کیلومتر مربع از خاک کشور را آزاد کردند.

وی بیان کرد: دشمنان در مرحله‌ای از جنگ با آمادگی کامل و پدافند آگاهانه پیش آمدند اما به اراده خداوند و مجاهدت بسیجیان، نقشه دشمنان عملی نشد و در عملیات آزاد سازی خرمشهر بیش از یک هزار و ۸۰۰ کیلومتر از مرزهای کشور از دست تجاوزگران آزاد شد و مقاومت ملت ایران موجب شد تا نگاه دنیا نسبت به انقلاب تغییر کند.

فرمانده سپاه شهرستان ساوه گفت: مقام معظم رهبری برداشتن گام‌های استوار را منوط به شناخت گذشته می‌دانند و نسل جوان امروز باید بدانند که بسیجیان با ولایت پذیری و ایمان به خدا پیروز شدند.

مهدی ادامه داد: امروز در هر جایگاهی باید مراقب فتنه بوده و جبهه و دشمن جدید را شناسایی کنیم در حالی که عیار افراد در مواجهه با فتنه مشخص می‌شود، دشمن برای ضربه زدن به انقلاب از هر عرصه‌ای همچون اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استفاده می‌کند.

به گفته فرمانده سپاه شهرستان ساوه، امروز دولت در حال جراحی بیماری اقتصادی کشور است و مردم باید پای نقاهت این جراحی بمانند تا اهداف شوم دشمنان محقق نشود.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف دشمن فتنه اقتصادی و ایجاد زمینه‌ ترویج ناامیدی است در حالی که یاس از گناهان کبیره است، امروز کشور در زمینه های نظامی، علمی، اقتصادی و فرهنگی پیشگام بوده و انقلابیون باید با برنامه‌ریزی و ولایت‌پذیری مسیر انقلاب را طی کنند.