به گزارش پیام ساوه آنلاین از روابط عمومی سپاه شهرستان زرندیه، حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» روز سه شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه که به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در حوزه مقاومت بسیج شهید شوشتری شهر پرندک برگزار شد، افزود: ضروریست که خرمشهرهای فکری و ذهنی را دریابیم زیرا حرکت خزنده ای در حال تاخت و تاز به اعتقادات، ارزش ها و فرهنگ ایران اسلامی است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۲۶ شهید والامقام شهرستان زرندیه در عملیات بیت المقدس گفت: شادمانی ملت شریف ایران در سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر همطراز شادمانی ملی به خاطر پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن ماه ۵۷ بود.

امام جمعه زرندیه با بیان اینکه ملت شریف ایران به تبعیت از حضرت سیدالشهدا (ع) با تمام وجود به حفاظت و پاسداری از انقلاب خود ادامه داده است، اظهار داشت: ملت بزرگ ما در تمام صحنه ها به خوبی ایستاد و با مقاومت بی نظیر خود از انقلاب و ارزش های انقلاب خود دفاع کرد.

ابراهیمی، آزادسازی خرمشهر را الگوی افتخارآمیز ایرانیان دانست و افزود: این ملت بزرگ به همه ملت های مظلوم جهان درس عزت و افتخار در سایه ایستادگی و مقاومت را داد.

وی با اشاره به افول قدرت آمریکا و اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی اظهار کرد: اگر رهبر معظم انقلاب گفتند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، از روی یک خبر غیبی نیست بلکه نشأت گرفته از تجربیات گذشته و شناخت حضرت آقا از روحیه مقاومت و فرهنگ اصیل این ملت می باشد.

ابراهیمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: «خرمشهر را در پیش داریم»، گفت: خرمشهر فقط خاک و جغرافیای شهر خرمشهر نیست بلکه خرمشهر های فکری و ذهنی ما را نیر در بر می گیرد و اگر این عرصه مهم توسط جریان نفوذ اشغال شود به آسانی قابل آزادسازی نیست.

امام جمعه زرندیه با اشاره به حرکت های خزنده ای که می کوشد اعتقادات، ارزش ها و فرهنگ این ملت را تحت تاثیر خودش قرار دهد، تصریح کرد: امروز فضای مجازی میدان امنی است تا نفوذی ها با راحتی به تمام اعتقادات این ملت بتازند و برای مقابله با این عملیات دشمن ما به سرداران بزرگی مانند شهیدان سلیمانی و همت نیاز داریم تا پای در این میدان بگذارند.