در این مسابقه که از چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ آزادگان به میزبانی نماینده ساوه و در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، شاگردان وحید حکیمی نمایش دلپذیری داشتند و در نهایت با حساب ۲ بر یک دومین شکست فصل را به قوهای سپید انزلی تحمیل کردند.

هر ۲ گل خوشه طلایی در نیمه نخست مسابقه به ثمر رسید و ابتدا «پیمان پورصادقی» روی پاس دقیق سعید حیدری گلزنی کرد و در ادامه «عباس عامری» با پاس گل پیمان پورصادقی توانست دومین گل را وارد دروازه ملوان کند.

در نیمه دوم، شاگردان مازیار زارع همه توان خود را برای جبران نتیجه و گریز از شکست به کار گرفتند اما حاصل تلاش آنها فقط یک گل به همراه داشت که توسط «سبحان پسندیده» به ثمر رسید و بازی در نهایت با برتری ساوجی ها به پایان رسید.

در این دیدار حدود یک هزار تماشاگر از ساوه و بندرانزلی حضور داشتند و به تشویق تیم‌های مورد علاقه خود پرداختند.

خوشه طلایی ساوه با کسب سه امتیاز دیدار امروز جمع امتیازات خود را به عدد ۳۸ رساند و با ۲ پله پیشرفت در مکان هفتم جدول رقابت های لیگ آزادگان قرار گرفت.

نماینده ساوه به دلیل مهیا نبودن زیرساخت های برگزاری مسابقات فوتبال در مجموعه ورزشی شهید چمران با حکم سازمان لیگ و برای سومین فصل پیاپی آواره سایر شهرها برای برگزاری دیدارهای خانگی شد و امسال هم در ورزشگاه شهرهای تهران، اراک و قم به مصاف حریفان رفته است.