حجت‌الاسلام «جعفر رحیمی» در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: حمایت مسئولان از اقشار ضعیف جامعه در زمینه حل معضل مسکن باید در اولویت قرار گیرد تا اقساط و مبلغ آورده افراد کمتر باشد و تمام طبقات جامعه بتوانند صاحب مسکن شوند.

وی بیان کرد: شهرستان ساوه با توجه به فعالیت نواحی صنعتی، کارگرنشین است که این افراد نیاز به حمایت جدی دولت دارند و امروز مهمترین مسئله برای این افراد، تامین مسکن است.

امام جمعه ساوه با اشاره به فرارسیدن روز مادر گفت: دختران امروز، مادران فردا هستند که باید در مسیر تربیت اسلامی و تبیین آرمان‌های انقلاب و شهدا گام بردارند و تمام افراد باید قدردان پدران و مادران باشند زیرا که کلید بهشت حفظ حرمت پدر و مادر است.

حجت الاسلام رحیمی عنوان کرد: برخی با هدف فتنه انگیزی در عراق در تلاش‌اند تا به اهداف شوم خود دست یابند و ایجاد تفرقه بین گروه‌های سیاسی در عراق، بی ثباتی، نفوذ اقتصادی و تضعیف گروه‌های مقاومت از جمله راهبردهای شوم آن‌هاست.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان هدفی جز تفرقه افکنی و تعمیق بحران سیاسی عراق ندارند و پشت پرده حمله به اماکن مهم و استراتژیک عراق راه‌اندازی جنگ داخلی است اما گروه های مقاومت باید با هوشیاری و درایت راه را بر بهانه جویی‌های آمریکا بسته و برای تشکیل دولت فراگیر ملی تلاش کنند.