آقای محمودی فر ، رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه مصاحبه ای کرده اند و از برگزاری کنسرت آقای ” ماکان بند ” در شهرمان خبر داده اند .

نخست باید به ایشان و کلیه دست اندرکاران عزیزی که به سهم خویش به خواسته طرفداران پرشور این خوانندگان ارجمند احترام می گذارند و لحظاتی هیجانی و شاد را برای بخشی از جوانان به ارمغان می آورند ، دست مریزاد گفت .

الغرض ، بهانه این یادداشت تقاضا از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه است که در کنار احترام به گوشِ جسم مردم ، گوشِ دلِ شهروندان را نیز محترم بشمارند و در راستای صیانت از حقوق آحاد مردم در صدد دعوت از اساتید برجسته موسیقی سنّتی این مرز پرگهر به ساوه بر آیند و برای دوست داران چنین موسیقی اصیل و شریفی ، به دنبال متاعی مرغوب باشند تا موجب ابتهاج درونی شان شود و ایشان را سرزندگی بخشد.

به هر روی ، امید است که جناب آقای محمودی فر به زودی از حضور خوانندگان برجسته موسیقی اصیل ایرانی در ساوه خبر دهند تا ضمن احترام به گوشِ دلِ مردم ، موسیقی اصیل ایران زمین نیز بیش از پیش ترویج شود .

به یقین ، ساوجی ها بعد از گذشت بیش از یک دهه ،  هنوز هم از خاطره خوش حضور استاد علیرضا افتخاری در ساوه لذت می برند .

در خاتمه ، لازم می دانم تا متولی گرامی فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه را به همراه مخاطبین گرانسنگ ، به شنیدن اثری از استاد « حسام الدین سراج » دعوت کنم ؛ اثری آرامش بخش که در جامعه پرهیاهوی ما باید شنیده شود.

 

        🔴 روح الله عالم زاده

           مدیر مسؤول پیام ساوه

            ۱۱ تیرماه ۱۳۹۸

👇👇👇🎼 لطفا دانلود کنید