معاون استاندار و فرماندار ساوه طی پیامی ، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت .

متن پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه به مناسبت هفته قوه قضاییه

بسم الله الرحمن الرحیم

لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَیِّنَاتِ وَأَنزَلْنَا مَعَهُمُ الْکِتَابَ وَالْمِیزَانَ لِیَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ .
یکی از اهداف ارسال پیامبران الهی و نیز مهمترین مسئولیت ایشان ایجاد و اقامه قسط و عدالت در جامعه است. (سوره حدید- آیه ۲۴)

هفته اول تیر ماه روایتگر سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از بهترین مردان عرصه شهادت و پایداری، و یاد آور یکی از تلخ‌ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی است که بنا به تجلیل از تلاش های معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور، هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

این ایام فرصت مناسبی است برای تجلیل و یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و عدالت , تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران باوفایش است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود .

اینجانب با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و ارج نهادن به زحمات همه ی مدیران قضایی،قضات شریف و کارکنان زحمتکش این نهاد در شهرستان ساوه , از خدمات شایسته این عزیزان در برقراری عدل و قسط  و همراهی در راستای پیشبرد اهداف توسعه ای شهرستان، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.
“علی میرزایی” معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه