«فربد نقشبند» شامگاه یکشنبه و پس از تمرین آماده سازی تیم فردوس در سالن فجر ساوه که قرار است فردا با سن ایچ دیدار کند، به ایرنا، گفت: وحید شمسایی از بزرگان و نخبه‌های ورزش فوتسال کشور است و قطعا با شناختی که از بازیکنان و تیم‌های حاضر در لیگ‌های کشوری دارد، منشأ تحولات مثبت در این ملی می‌شود.
وی افزود: با اینکه در انتخاب بازیکنان برخی کم مهری‌ها به سرمربی جدید تیم ملی شد اما معتقدم با تخصص، دانش و کادر فنی قوی که یکی از مربیان خارجی هم  حضور دارد، روزهای درخشانی پیش روی فوتسال کشور در میادین بین المللی خواهد بود.
مربی فردوس قم در ادامه به مسابقه تیمش با سن ایچ گفت: دیدار نمایندگان ۲ شهر همسایه در لیگ برتر و  لیگ‌های پایین تر همواره جذابیت خاصی دارد و شرایط تیم ما هم به گونه‌ای است که در دیدارهای اخیر به ثبات تیمی خوبی رسیدیم و امتیازات مناسبی جمع کردیم و اگر هفته گذشته در قم کمی خوش شانس بودیم، شاید نتیجه دیدارمان با کراپ الوند چیز دیگری می‌شد.
نقشبند افزود: سن ایچ از تیم‌های مدعی و پرقدرت این فصل است که در کادر مربیگری این تیم دوستان ما از قم حضور دارند و با این حال امیدواریم فردا با دست پر میدان مسابقه را ترک کنیم.
مربی فردوس قم گفت: برای دیدار فردا با سن ایچ محروم نداریم اما فرزین مهری بازیکن و مهدی رستمی دروازه بان اول تیم را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
وی در پاسخ به این سئوال که کدام تیم‌ها در لیگ برتر فوتسال شانس قهرمانی دارند، گفت: تیم های گیتی پسند اصفهان و مس سونگون شانس بیشتری دارند اما ۲ تیم سن ایچ و کراپ الوند هم سایه به سایه این تیم‌ها پیش می‌روند هرچند امتیازگیری در نیم فصل دوم برای تیم‌ها کار ساده ای نخواهد بود ولی فکر می کنم هر تیمی که تمرکز بیشتری در جمع آوری امتیاز داشته باشد شانس بیشتری برای قهرمانی این فصل از مسابقات دارد.

دیدار تیم‌های سن‌ایچ و فردوس قم فردا ساعت ۱۶ در سالن فجر ساوه برگزار می شود.