به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساوه اظهار داشت: نیروی انتظامی با کمک بسیج، حوزه‌های علمیه و نهادهای فرهنگی نسبت به فعالیت‌های ارشادی، فرهنگی و انتظامی در جامعه اهتمام داشته باشد.

وی افزود: تهاجم فرهنگی و ترویج سبک زندگی غربی از نقشه‌های شوم دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی است در حالی که حجاب به منزله پرچم مبارزه با ولنگاری اخلاقی و تهاجم فرهنگی است و امروز جامعه به این پرچم‌ها نیاز دارد.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: با وجود جایگاه ویژه حجاب در جامعه اسلامی، اما عده‌ای در سطح شهرستان ساوه نسبت به آن غفلت می‌کنند که سبب اظهار نگرانی افراد متدین شده است.

وی در ادامه با اشاره به تبعات قطعی برق بیان کرد: خاموشی های اخیر مشکلات بسیاری در زندگی شهروندان، واحدهای تولیدی و صنعتی به وجود آورده است که البته بخشی از این موضوع نشات گرفته از خشکسالی بی‌سابقه و بخشی ناشی از نبود برنامه‌ریزی برای ساخت نیروگاه‌های موردنیاز کشور است.

وی ادامه داد: نداشتن درک لازم نسبت به تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در استفاده از انرژی هسته‌ای نیز از دیگر ابعاد مسئله قطعی برق است و در شرایط کنونی از تمام مردم درخواست رعایت صرفه‌جویی و همدلی برای گذر از این شرایط را داریم.

امام جمعه ساوه گفت: تطهیر منافقین جنایتکار و تروریست با ادعای دفاع از حقوق بشر و دموکراسی بسیار مضحک است زیرا آمریکا و اروپا به ویژه فرانسه از یک طرف از حقوق بشر و دموکراسی سخن می گویند و از طرف دیگر این سازمان تروریستی را تجهیز می‌کنند.

حسینی افزود: بوق های داخلی آنان نیز هماهنگ با براندازان در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تلاش می‌کنند.