به گزارش ایرنا، «سید علی آقازاده» روز چهارشنبه در پایان سفر به شهرستان زرندیه و افتتاح چند پروژه عمران شهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفر امروز از شهرداری خرقان، زاویه و پرندک و پروژه‌های عمرانی شهری بازدید شد.

وی افزود بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های نیمه تمام شهرداری رازقان با یک دستگاه خودرو ویژه خدمات شهری تخصیص دادیم  و برای تکمیل ساختمان بخشداری نیز پنج میلیارد ریال بودجه به شهرداری خرقان اختصاص می‌یابد.

به گفته استاندار مرکزی، حمایت از پروژه‌های شهری در دستور کار است و ۶ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ورودی شهر پرندک به عنوان پیشانی استان مرکزی در نظر گرفته می‌شود.

آقازاده عنوان کرد: در سفر به زرندیه از یک واحد تولیدی موفق بازدید شد که فاز دوم این شرکت در مساحت ۲۰ هزار مترمربعی در حال احداث است و تنوع محصولات آن نیز سطح وسیع‌تری خواهد داشت.

وی گفت: تولیدات این شرکت به ۲۰ کشور اروپایی، آفریقایی و آمریکایی صادر می‌شود در حالی که سال گذشته یکی از فازهای تولیدی این شرکت به فرمان مقام معظم رهبری فعال شده و مصداق بارز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

استاندار مرکزی همچنین در این سفر از پروژه ورودی شهر پرندک بازدید کرد و ابراز امیدواری کرد که با تخصیص بودجه، این پروژه تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر به بهره‌برداری برسد.

 ۲۰ میلیارد ریال بودجه به پروژه‌های شهری زرندیه اختصاص می‌یابد